Vše o nákupu

Základní ustanovení

Tento nákupní řád je závazným ustanovením a shrnuje vzájemný obchodní vztah, podmínky, pravidla, práva a povinnosti mezi Vámi jakožto nakupujícím zákazníkem (dále jen Kupující) a provozovatelem internetového obchodu ATELIER STEEL, s.r.o. (dále jen Prodávající). Provozovatelem internetového obchodu je ATELIER STEEL, s.r.o., nám. Karla Panuky 8/7, 312 00 Plzeň, IČ 252 43 322. Společnost byla zapsána dne 14.3.2000 do obchodního rejsrříku ved.Krajským soudem v Plzni, oddíl c, vložka 12272.

Všechny ceny uváděné na internetových stránkách obchodu jsou zobrazovány včetně DPH. Prodávající je plátcem DPH a zákazník, který je plátcem DPH si může nárokovat u finančního úřadu odečet DPH ze zboží u nás nakoupeného.

Objednávky

Objednávku může učinit Kupující přímo v internetovém obchodě. Poté, co Kupující dostane e-mailem potvrzení své objednávky, je objednávka na základě platných právních norem považovaná za uzavřenou kupní smlouvu a tedy za objednávku závaznou.

Dodací lhůta

Vaše objednávka bude potvrzena e-mailem nebo telefonicky do 24 hodin po obdržení. Obvyklá dodací lhůta je 5 až 15 dní. U prací na zakázku se doba dodání řeší individuálně, dle náročnosti zakázky.

Platební a dodací podmínky

Objednané zboží bude zasláno prostřednictvím České pošty s.p. Balné je u všech zásilek zdarma. Při převzetí si zásilku řádně zkontrolujte a případné vady způsobené dopravou řešte přímo s dopravcem.

 

Doručení na dobírku:

Česko: cenné psaní na dobírku 80,- Kč, objednávky nad 2 000 Kč poštovné zdarma

Slovensko: balík na dobírku 150,- Kč, objednávky nad 3 000 Kč poštovné zdarma

 

Ochrana osobních dat

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Veškeré údaje získané od zákazníků užíváme výhradně pro vnitřní potřebu naší společnosti a neposkytujeme je třetím osobám. Výjimku tvoří dodavatelé, které se podílí na zabezpečení dodávky k zákazníkovi.

Vrácení zboží

Podmínky pro vrácení nebo výměnu zboží:

- zboží je nutné vrátit do 14 dnů od jeho dodání
- zboží musí být kompletní, nepoužívané a nepoškozené
- s dokladem o koupi (faktura)

 

Zboží posílejte doporučeně (ne na dobírku) a pojištěné, protože neručíme za jeho případnou ztrátu a poškození během přepravy k nám. Peníze za objednané zboží Vám vrátíme na Váš účet nebo složenkou České pošty. Do vrácené částky se nezapočítává cena poštovného. Prsteny opatřené rytinou či jinak upravené na přání zákazníka vrátit nelze.


V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme bohužel moci akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží Vám bude vráceno na Vaše náklady zpět.

Záruka a reklamace

Rychlé vyřízení reklamace je samozřejmostí. Poskytujeme stejné podmínky pro uplatňování reklamací jako kterákoli běžná kamenná prodejna. Tyto podmínky jsou v souladu s platným obchodním a občanským zákoníkem. Na naše zboží poskytujeme záruku v délce 2 let od doby dodání zboží, nebo delší, pokud je u konkrétního zboží určena záručním listem doba delší.


Při reklamaci nám pošlete reklamované zboží spolu s originálem dokladu o koupi.

 

Reklamační řád:

 

 

 • Prodávající odpovídá za všechny skryté vady, které má prodané zboží při převzetí kupujícím a které se vyskytnou v záruční době.

 • Délka záruční doby, vztahující se na veškeré námi nabízené zboží, je 2 roky ode dne převzetí věci kupujícím.

 • Při uplatnění reklamace musí kupující prokázat, že reklamované zboží pochází od prodávajícího předložením originálu či kopie vydaného prodejního dokladu.

 • Prodávající neodpovídá za vady, které vzniknou nešetrným zacházením nebo násilným mechanickým poškozením zboží ze strany kupujícího.

 • Při uplatnění reklamace na vadu zboží je prodávající povinen prověřit o jakou se jedná vadu (odstranitelnou či neodstranitelnou).

 • Pokud se jedná o vadu neodstranitelnou, může prodávající zboží vyměnit, poskytnout slevu nebo vrátit kupujícímu plnou kupní cenu a to dle dohody obou stran.

 • Pokud se jedná o vadu odstranitelnou postupuje prodávající následujícím způsobem: Odstraní na své náklady a bez zbytečného odkladu (nejpozději do 3 týdnů od převzetí reklamace) zjištěnou vadu.

 • Pokud nebyla věc ještě použita může kupující dle svého uvážení a možností tuto věc vyměnit.

 • V případě, že je vadná pouze součást věci, má kupující právo na výměnu této součásti a nikoli celé věci.

 • Jestliže se na opravené věci vada vyskytne opětovně (rozumí se podruhé) nebo pro větší počet vad nelze věc řádně užívat prodávající vadnou věc vymění, poskytne slevu nebo vrátí kupní cenu.

 • Po uplynutí 2 leté záruční doby zaniká odpovědnost prodávajícího za vady zboží, které nebyly v této lhůtě u prodávajícího zákazníkem uplatněny. V případě provedené záruční opravy se záruka na zboží prodlužuje o dobu, po kterou v důsledku jejího provádění nemohl zákazník zboží řádně užívat.

 •  

   

   

  Registrace

  Při nákupu v našem e-shopu není nutné se registrovat. Pokud se ale zaregistrujete, budete v případě zájmu, informováni o akcích a slevách. Při třetí a další objednávce  Vám nastavíme slevu 10 % na libovolné zboží.

   


  Zpět na úvodZpět na úvod

  Akční nabídka

  Momentálně nejsou žádné akční slevy

  Košík  

  (prázdný)